Відповідно до наказу https://don.kyivcity.gov.ua/files/2020/5/27/123.pdf Департамента освіти та науки м.Києва про прийом документів до 1-х класів в терміни з 1 червня 2020 р. по 1 липня 2020 р.

1 червня заклади освіти поновлюють освітній процес із дотриманням положень Регламенту підготовки до відновлення освітнього процесу та за умов послаблення протиепідемічних заходів, пов’язаних із COVID-19. Регламент передбачає чітку процедуру виходу учасників освітнього процесу з карантину та дотримання відповідних правил, аби убезпечити населення від повторного спалаху коронавірусу.

Враховуючи вище зазначене прийом документів до  перших класів здійснюватиметься відповідно попередньої реєстрації📱☎️,  графіку та з обов'язковим дотриманням чинних санітарно-епідемічних вимог 😷.

Графік подачі документів:

Вівторок 10.00 -15.00

Середа 9.00 - 14.00

Четвер  10.00 - 15.00

( 1 поверх початкової школи )

Запрошення  для надання ПОВНОГО пакету документів для зарахування до школи буде надіслано Вам у Вайбер на зазначений у заявці телефон.

При безпосередній подачі документів просимо Вас дотримуватись санітарно-гігієнічних норм адаптивного карантину (маска та рукавички)!

Для заповнення

Зразок заяви про зарахування до 1 класу

Інформаційний додаток до заяви про зарахування до 1 класу

Пакет документів для зарахування дитини до 1 класу

Порядок прийому дітей до 1 класів

Територія обслуговування

Дивитись >>>

Перелік документів, що підтверджують місце проживання

Дивитись >>>

Інформація щодо профілактичних щеплень!