Щодо відновлення освітнього процесу

Шановні батьки,

Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про відновлення освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти з 22 листопада 2021 року (Протокол №75 від 17.11.2021).

Навчання буде відбуватись в очному режимі з дотриманням карантинних вимог.

ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ бути відповідальними та свідомими!

Нагадайте дітям про необхідність ретельно мити та дезінфікувати руки (на кожному вході є  безконтактні диспенсери для дезінфекції).

Також, будь ласка, спостерігайте за самопочуттям ваших діток. За найменших ознак хвороби залишайте дитину вдома до повного одужання та звертайтесь до лікаря.

Всім здоров‘я!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Просимо контролювати присутність ваших дітей на онлайн-уроках.

Нагадуйте дітям правила особистої гігїєни, техніки безпеки життєдіяльності, тримайте на контролі коло спілкування та відвідування масових заходів.

Бережіть себе і наших дітей!

Дякуємо за розуміння та співпрацю!

Адміністрація школи

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ!

Відповідно до п. 5 Протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

від 28.10.2021 № 68 освітній процес у ПШ332 розпочнеться з 01 листопада 2021

у дистанційному режимі до окремого рішення.

Адміністрація школи

📢 Увага! Важлива інформація!

Шановні батьки!

З 23 вересня на території України встановлено "жовтий" рівень епідемічної небезпеки.

📚📝  Навчання в школі відбувається ОЧНО (84% працівників вакцинувались).

Одночасно адміністрація школи повідомляє про те, що у разі встановлення «ЖОВТОГО/ПОМАРАНЧЕВОГО» рівнів епідемічної небезпеки дозволяється індивідуальне відвідування закладів батьками або особами, що їх замінюють, здобувачів освіти ЗА НАЯВНОСТІ документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації АБО негативного результату тесту на COVID -19, яке проведене не пізніше 72 годин до відвідування закладу освіти, за умови використання засобів індивідуального захисту, зокрема захисних масок або респіраторів, що закривають ніс та рот, проведення термометрії та попереднього узгодження з керівником закладу.

З метою здійснення заходів безпеки у місцях перебування учнів доступ до  приміщення закладу освіти осіб, які не задіяні в проведенні освітнього процесу, ЗАБОРОНЕНО!

Усім здоров'я та МІЦНОГО ІМУНІТЕТУ!

ОГОЛОШЕННЯ!

До уваги батьків першокласників!

26.08.2021 відбудеться батьківська конференція:

"Дитина йде до школи - радощі та турботи"

о 17:00 - 1 а, б, в

о 18:30 - 1 г, д, е

Шановні батьки, просимо дотримуватись правил адаптивного карантину

( в освітній заклад заходити в засобах індивідуального захисту ).

______________________________________________________________________________________

Щодо замовлення учнівських квитків для учнів 2-4 класів.

Шановні батьки!

📢 Інформуємо Вас щодо  замовлення учнівських квитків для учнів 2-4 класів.

Для учнів 1 класів замовлятимуть батьки пізніше,тому що  їх поки ще нема в реєстрі.

Замовити можна за посиланням👇та згідно інструкції

Якщо  не знайшли дані дитини в реєстрі  повідомте адміністрацію ПШ332 на номер шкільного Viber

Шановні батьки 4х класів!

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 03.03.2021 № 273
учнів 4х класів звільнено від проходження державної підсумкової атестації
у 2020 - 2021 н.р.

Щодо оновлення освітнього процесу

05 травня 2021 року відновлюється освітній процес у приміщенні початкової школи.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Прийом документів для зарахування дітей до 1 – х класів буде здійснюватися

з 05.05.2021 – 07.06.2021

Графік подачі документів за попередньою реєстрацією

тел. 068 215 60 42  з 09:00 до 16:00

Вівторок   10:00 - 12:00

Середа      15:00 - 17:00

Четвер      10:00 - 12:00

П’ятниця  10:00 – 13:00

При подачі документів просимо Вас дотримуватись санітарно-гігієнічних норм адаптивного карантину (маска та рукавички)!

Адміністрація закладу