znz-332 logo

 Педагогічні працівники 

 

 

 

 

 

 

 

Батура

Наталія Володимирівна

Спеціаліст
першої кваліфікаційної категорії
Учитель початкових класів
 

Івженко

Світлана Олексіївна

Спеціаліст 
другої кваліфікаційної категорії
Учитель початкових класів

 

 

Нечепоренко

Катерина Олексіївна 

Бакалавр
Учитель початкових класів

 

 

 
 

Білоус

Лілія В’ячеславівна

Спеціаліст
вищої кваліфікаційної категорії.
Учитель початкових класів

 

 

 

 Клапків

Віра Володимирівна

Спеціаліст
Учитель початкових класів

 

 

 

 

 

Онисько

Олександра Михайлівна

Спеціаліст
вищої кваліфікаційної категорії
Старший учитель

 

Учитель початкових класів
 
 

Величко

Марія Федорівна

Спеціаліст
вищої кваліфікаційної категорії
Учитель-методист
Учитель початкових класів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Клименко

Наталія Миколаївна

Спеціаліст
першої кваліфікаційної категорії
Учитель початкових класів

 

 

Пальшина

Людмила Леонідівна

Спеціаліст
вищої кваліфікаційної категорії
Старший учитель
Учитель початкових класів

 

 
 

 

Гелевера

Ірина Володимирівна

Спеціаліст 
другої кваліфікаційної категорії
Учитель початкових класів

 

 

   

Козінцева

Тетяна Миколаївна 

Спеціаліст
вищої кваліфікаційної категорії
Старший учитель
Учитель початкових класів
 

Петренко

Інна Андріївна 

Спеціаліст
вищої кваліфікаційної категорії
Учитель-методист
Учитель початкових класів
 
 

Горбач

Наталія Олександрівна

Спеціаліст
вищої кваліфікаційної категорії.
Старший учитель
Учитель початкових класів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Козяр

Лариса Владиславівна

Спеціаліст
вищої кваліфікаційної категорії
Учитель-методист
Учитель початкових класів

 

   

Придуха

Тетяна Григорівна 

Спеціаліст
вищої кваліфікаційної категорії
Учитель початкових класів

 

 
 

Давидюк

Яна Олегівна 

Спеціаліст
Учитель початкових класів

 

 

   

Короленко

Ганна Миколаївна

Спеціаліст
першої кваліфікаційної категорії
Учитель початкових класів

 

   

Приходько

Ірина Миколаївна 

Спеціаліст
вищої кваліфікаційної категорії
Старший учитель
Учитель початкових класів

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дроздова

Вікторія Володимирівна

Спеціаліст 
другої кваліфікаційної категорії
Учитель початкових класів

 

 

 

 

 Косата

Ірина Валеріївна

Спеціаліст
вищої кваліфікаційної категорії
Учитель-методист
Учитель початкових класів

 

   

Прокопенко

Світлана Володимирівна

Спеціаліст
першої кваліфікаційної категорії
Учитель початкових класів

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дужик

Тамара Олександрівна

Спеціаліст
вищої кваліфікаційної категорії
Учитель початкових класів

 

 

 Мала

Олена Вікторівна

Спеціаліст
вищої кваліфікаційної категорії
Учитель початкових класів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Удод

Тетяна Григорівна 

Спеціаліст
першої кваліфікаційної категорії
Учитель початкових класів

 

 
 

Єременко

Ірина Ігорівна

Спеціаліст
першої кваліфікаційної категорії
Учитель початкових класів.

 

 

 Мельніченко

Іванна Олегівна

Спеціаліст
першої кваліфікаційної категорії
Учитель початкових класів

 

 

 

 Ханюченко

Валентина Дмитрівна

Спеціаліст 
другої кваліфікаційної категорії
Учитель початкових класів

 

 
 

Зінченко

Наталія Валеріївна

Спеціаліст
вищої кваліфікаційної категорії
Старший учитель
Учитель початкових класів

 

 

 Назаренко

Лілія Іванівна 

Спеціаліст
вищої кваліфікаційної категорії
Старший учитель
Учитель початкових класів

 

 

Цукалова

Алла Олександрівна

Спеціаліст
вищої кваліфікаційної категорії
Учитель початкових класів

 

 
             

Вчителі предметники 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Драган Анна Миколаївна

Спеціаліст другої кваліфікаційної категорії
Учитель інформатики

 

 

 

Бабік Тетяна Олександрівна

Спеціаліст першої кваліфікаційної категорії
Учитель англійської мови

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коваль Оксана Борисівна 

Спеціаліст
Учитель фізкультури

 

 

Горностай Тамара Анатоліївна 

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
Учитель англійської мови

 

 

 

 

   

Костова Ольга Пилипівна

Спеціаліст першої кваліфікаційної категорії
Учитель фізкультури

 

 

 

Ковалишина Ярослава Михайлівна

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
Учитель англійської мови

 

 

 

 

Авраменко Світлана Сергіївна

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
Учитель англійської мови

 

 

Нікітіна Анна Олександрівна 

Спеціаліст першої кваліфікаційної категорії
Учитель англійської мови

 

 

 

 

     

   Альтман Віталія Ігорівна

Спеціаліст другої кваліфікаційної категорії
Учитель англійської мови

 

 

Печура Катерина Кузьмівна

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
Учитель англійської мови

 

 

 

 

 Вихователі ГПД

 

Асистенти вчителів  

 
 
Власа Лариса Іванівна 
Спеціаліст
 
 
Потапенко Валентина Миколаївна
Спеціаліст
 
 
 
Красножон Олександра Василівна 
Спеціаліст
 
 
 
 
 
 
 
 
Колодяжна Ольга Ігорівна
     
  Спеціаліст
 
 
 
 
 
Оставненко Світлана Олександрівна  
  Спеціаліст
 
 
 
 
Харченко Дар’я Олександрівна 
         Бакалавр
 
 
 
 
 

 

Сосненко Лілія Іванівна
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
 
     
 
Ткаченко Наталія Олександрівна
Спеціаліст
 
 
 
 
 
 
Черненко Андріана Андріївна
Спеціаліст
 
 
 
 
 
 
 
Потапенко Валентина Миколаївна
Спеціаліст
 
 
 
 
 
Пермінова Ксенія Андріївна 
Спеціаліст